PL | EN

back

O nas

Prime Cut

Kim jesteśmy

Restauracja Prime Cut to nowatorski steak house łączący  w sobie nowojorską klasykę  z elementami kuchni europejskiej.

Koncept powstał z pasji do prostych, ale przyrządzanych z najlepszej jakości produktów dań, które są gwarancją dobrego smaku.

Nad całoscia czuwa szef kuchni Piotr Zabielski, który znany jest z dbałości o każdy szczegół  i zdrowe podejście do kuchni.

Menu oparte jest  przede wszystkim na najwyższej klasy stekach oraz rybach przyrządzanych na  grillu opalanym drewnem, ale znajdziemy w nim również owoce morza, sezonowe warzywa oraz wypiekane na miejscu pieczywo i desery.

Bogata karta wyselekcjonowanych win i koktajli zachwyci niejednego konesera, a elegancki lecz niezobowiązujący wystrój wzorowany na nowojorskich lokalach sprawi, że poczujemy  się jak na Manhattanie.

Najlepsze steki, świeże owoce morza i sezonowe warzywa przygotowywane są pod czujnym okiem Piotra Zabielskiego - szefa kuchni, który znany jest z dbałości o każdy szczegół swoich dań i zdrowe podejście do kuchni.

Restauracja posiada też własną piekarnię, gdzie na miejscu wypiekane jest pieczywo a o słodką stronę menu dba wielokrotnie nagradzany cukiernik

Bogata karta najlepszych win i wyśmienitych koktajli zachwyci niejednego konesera a elegancki wystrój nawiązujący do nowojorskich lokali na Manhattanie z pewnością znajdzie swoich wielbicieli.

Ekipa
Prime Cut

Ekipa
Prime Cut